Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Lietuva atidarė garbės konsulatą Almatoje

Sukurta 2018.02.07 / Atnaujinta 2018.02.07 09:52
  Lietuva atidarė garbės konsulatą Almatoje

  Vasario 7 dieną Almatoje buvo atidarytas Lietuvos garbės konsulatas, kuriam vadovauja Garbės konsulas Almatbek Mykhanov. Tai jau aštuntasis Lietuvos garbės konsulatas Kazachstane.

  Atidarymo iškilmėse dalyvavo Lietuvos ambasadorius Kazachstane Vytautas Naudužas, patarėjas Regimantas Gecevičius, Generalinis konsulas Almatoje Darius Vitkauskas, o taip pat Kazachstano URM, Almatos srities ir miesto aukšti pareigūnai.

  Ambasadorius V. Naudužas pasidžiaugė 2017 m. dvišalių ekonominių ir kultūrinių santykių rezultatais. Lietuva sėkmingai pristatė ateities energetiką EXPO-2017 tarptautinėje parodoje, o dvišalė Lietuvos -Kazachstano prekyba perkopė 1,5 mlrd. USD lygį. Tam didelę įtaką turėjo transporto ir logistikos centrai Almatos srityje.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  IMG-20180126 gk-Kazachatanas.jpg

  Sausio 26 dieną Šymkente buvo atidarytas Lietuvos garbės konsulatas, kuriam vadovauja Garbės konsulas Mamadiyar Kadyrbekov. Tai jau septintas Lietuvos garbės konsulatas Kazachstane.

  Atstovybių naujienos »
  GK Irane 3.jpg

  Gruodžio 12 dieną Teherane buvo atidarytas pirmasis Lietuvos garbės konsulatas Irane, kuriam vadovauja Irano kompanijos "Yasin Group" prezidentas Mohsen Karimi Tabasi. Tai pirmoji Lietuvos atstovybė Irano Islamo Respublikoje nuo diplomatinių santykių užmezgimo su Persijos Imperija 1930 metais.

  Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »
  20171204_165050.jpg

  Lietuvos ambasadorius Turkijos Respublikoje Audrius Brūzga Eskišehiro mieste atidarė šeštąjį Lietuvos garbės konsulatą Turkijoje, kuriam vadovaus gerai žinomas ir gerbiamas verslininkas įmonės Hisbim grupės vadovas Zafer Türker.

  Atstovybių naujienos »
  EK delegacija EXPO.jpg

  Liepos 23 dieną Lietuvos paviljoną EXPO parodoje Astanoje aplankė Europos Komisijos delegacija.

  Atstovybių naujienos »

  Šiandien Lietuvos paviljoną EXPO parodoje Astanoje (Kazachstanas) lankė aukšto rango Japonijos atstovai.

  Atstovybių naujienos »
  su vcm.JPG

  Lietuvos užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius birželio 22 dieną Astanoje susitiko su Kazachstano užsienio reikalų viceministru Romanu Vasilenko. Viceministrai aptarė politinį ir ekonominį bendradarbiavimą, dvišalių santykių perspektyvas transporto srityje, taip pat Kazachstano ir Europos Sąjungos bendradarbiavimą.

  Dvišaliai santykiai »

  Naujienlaiškio prenumerata