Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Ministerija neturi duomenų apie Indonezijoje per žemės drebėjimą nukentėjusius Lietuvos piliečius

Sukurta 2018.08.06 / Atnaujinta 2018.08.06 11:21

Užsienio reikalų ministerija neturi duomenų, kad dėl vakar Indonezijoje įvykusio žemės drebėjimo būtų nukentėję Lietuvos piliečiai.

Lamboko saloje įvykusio žemės drebėjimo aukų skaičius siekia daugiau nei 90 žmonių, tikėtina, kad aukų skaičius gali išaugti. Žemės drebėjimas buvo juntamas ir gretimoje Balio saloje. Šiuo metu vyksta žmonių evakuacija iš šalia Lomboko esančių Gili salų. Keliautojams rekomenduojama vengti apgriuvusių pastatų, sekti vietos žiniasklaidą ir vadovautis valdžios nurodymais.

Oro uostai visame regione veikia be sutrikimų, organizuojami papildomi skrydžiai. Lomboko oro uoste įrengtas informacijos punktas, kuriame teikiama konsulinė informacija.

Primename, kad pirminė informacija konsulinės pagalbos klausimais Užsienio reikalų ministerijoje visą parą teikiama telefonu +370 5 236 2444 arba el. paštu [email protected].

Taip pat galima kreiptis į Lietuvos ambasadą Japonijoje: +81 3 3408 5091, [email protected]

Dėl skubios konsulinės pagalbos Lietuvos piliečiai gali kreiptis ir į Vengrijos ambasadą Indonezijoje telefonais +62 21 520 3459 ir +62 815 9294 288.

Taip pat galima kreiptis į bet kurios kurios Europos Sąjungos valstybės atstovybę Indonezijoje, jų sąrašą galima rasti čia.  

Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja parsisiųsti programėlę „Keliauk saugiai“ ir gauti aktualią konsulinę informaciją, tiesioginius ministerijos pranešimus esant krizinei situacijai užsienio šalyje. iOS:

https://goo.gl/dOxeli; Android: https://goo.gl/rPwrfx.

Susijusios naujienos Visos naujienos »