Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Užsienio reikalų ministras priėmė naująjį Kazachstano ambasadorių

Sukurta 2018.11.06 / Atnaujinta 2018.11.06 13:20
  Užsienio reikalų ministras priėmė naująjį Kazachstano ambasadorių

  Lapkričio 6 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su naujuoju Kazachstano Respublikos ambasadoriumi Lietuvoje Viktoru Temirbajevu, kuris spalio 24 dieną įteikė skiriamuosius raštus Lietuvos Respublikos Prezidentei Daliai Grybauskaitei.

  Susitikime buvo aptarti šalių tarpusavio ryšiai, dvišalių santykių perspektyvos, taip pat Kazachstano bendradarbiavimas su Europos Sąjunga.

  „Informacinės technologijos, atsinaujinanti energetika, inovacijos – sritys, kuriose Lietuva Kazachstanui gali pasiūlyti savo patirtį, kokybiškus produktus ir paslaugas“, – pabrėžė ministras L. Linkevičius.

  Lietuvos ir Kazachstano ekonominiai ryšiai nuosekliai auga – per pastaruosius penkis metus dvišalės prekybos apimtys padidėjo pusantro karto ir 2017 metais siekė 1,37 mlrd. eurų.

  Ambasadorius V. Temirbajevas yra septintasis Kazachstano atstovas Lietuvoje. Lietuva ir Kazachstanas diplomatinius santykius užmezgė 1992 metų birželio 12 dieną.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  1.jpg

  Lietuvos užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius spalio 15 dieną Astanoje susitikime su Kazachstano užsienio reikalų ministru Kairatu Abdrachmanovu aptarė intensyvėjančius abiejų šalių tarpusavio ryšius, dvišalių santykių perspektyvas, pastarojo meto teigiamus pokyčius Vidurinės Azijos regione bei padėkojo už paramą „Misijos Sibiras 2018“ ekspedicijos į Kazachstaną dalyviams.

  Dvišaliai santykiai »
  _MG_1622 6.jpg

  Rugpjūčio 1 dieną Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su „Misija Sibiras 2018“ dalyviais, grįžusiais iš ekspedicijos Kazachstane.

  Užsienio reikalų ministro veikla » Ministerijos naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »
  Misija Sibiras Astanoje.jpg

  Jaunimo ekspedicijos „Misija Sibiras“ dalyviai šiandien apsilankė Lietuvos ambasadoje Astanoje, kur susitiko su Lietuvos diplomatais, dirbančiais Kazachstane.

  Atstovybių naujienos »
  tomas_razmus-6169.JPG

  Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius birželio 11 dieną susitiko su kadenciją baigiančiu Kazachstano Respublikos ambasadoriumi Bauržanu Muchamedžanovu. Ministras padėkojo ambasadoriui už Lietuvos ir Kazachstano dvišalių santykių skatinimą ambasadoriaus kadencijos metu.

  Dvišaliai santykiai »
  GK Almatoje1.jpg

  Vasario 7 dieną Almatoje buvo atidarytas Lietuvos garbės konsulatas, kuriam vadovauja Garbės konsulas Almatbek Mykhanov. Tai jau aštuntasis Lietuvos garbės konsulatas Kazachstane.

  Atstovybių naujienos »
  IMG-20180126 gk-Kazachatanas.jpg

  Sausio 26 dieną Šymkente buvo atidarytas Lietuvos garbės konsulatas, kuriam vadovauja Garbės konsulas Mamadiyar Kadyrbekov. Tai jau septintas Lietuvos garbės konsulatas Kazachstane.

  Atstovybių naujienos »

  Naujienlaiškio prenumerata