Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Aktuali informacija apie kelionių galimybes į Lietuvą karantino metu

Sukurta 2020.04.06 / Atnaujinta 2020.04.06 09:32
  Aktuali informacija apie kelionių galimybes į Lietuvą karantino metu

  Pateikiame aktualiausią informaciją apie galimybes sugrįžti į Lietuvą, atnaujintą balandžio 2 d.

  LATVIJA / ESTIJA

  BALTARUSIJA

  VOKIETIJA

  URM INFORMACIJA KELIAUJANTIEMS

  DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

  DĖMESIO!

  Lietuvoje nuo 2020 kovo 16 d. 00 val. iki balandžio 13 d. 24 val. yra įvestas karantinas.

  Nuo 2020 m. balandžio 4 d. 00:00 val.  draudžiama į  Lietuvos Respubliką keleiviniais laivais (keltais) gabenti keleivius ir jų lengvuosius asmeninės paskirties automobilius,  išskyrus kelto maršrutą Kylis-Klaipėda-Kylis arba turint Vidaus reikalų ministro ar jo įgalioto asmens leidimą.

  Nuo 2020 m. balandžio 4 d. 00:00 val.  skrydžiai keleiviams vežti į ir iš Lietuvos Respublikos  tarptautinių oro uostų vykdomi tik gavus Lietuvos transporto saugos administracijos išduotą atskirą leidimą oro susisiekimui vykdyti pagal susisiekimo ministro pavedimą, atsižvelgiant į užsienio reikalų ministro teikimą.“

  Leidimai išimties tvarka galėtų būti suteikiami reisams ir skrydžiams, pavieniai asmenys dėl leidimo kreiptis negali.

  Specialių užsakomųjų Vyriausybės skrydžių daugiau organizuoti neplanuojama. Pavieniais atvejais Lietuvos piliečiai gali būti repatrijuojami iš užsienio valstybių, jei ES šalys organizuotų bendrą piliečių repatrijavimą.

  Nepasinaudojusiems ar negalėjusiems pasinaudoti organizuotomis grįžimo galimybėmis šiuo metu užsienyje esantiems Lietuvos piliečiams primygtinai rekomenduojame likti buvimo šalyje iki karantino pabaigos, sekti vietos institucijų informaciją ir laikytis jų nurodymų.

   


  LATVIJA / ESTIJA

  Atvykimas iš Latvijos asmenims, keliaujantiems lengvaisiais asmeniniais automobiliais arba pėsčiomis leidžiamas tik per sienos perėjimo punktą Saločiai - Grenstalė (magistralė Via Baltica). Krovininiai automobiliai gali atvykti ir per Būtingė - Rucava bei Smėlynė - Medumi postus.

  Piliečiams, grįžtantiems asmeniniu transportu tranzitu į Lietuvą, leidžiama vieną kartą kirsti Latvijos sausumos sienas:

  • Vykstant iš Estijos: siena kertama Ikla - Ainaži, Lilli, Valga - Valka ir Murati sienos perėjimo postuose;
  • Vykstant iš Rusijos: siena kertama Terehovo, Grebnevo ir Vientulu sienos perėjimo postuose;
  • Vykstant iš Baltarusijos: siena kertama Paternieku ir Silenes sienos perėjimo postuose.

   


   

  VOKIETIJA

  Keltai iš Vokietijos

  Nuo 2020 m. balandžio 4 d. 00:00 val.  draudžiama į  Lietuvos Respubliką keleiviniais laivais (keltais) gabenti keleivius ir jų lengvuosius asmeninės paskirties automobilius,  išskyrus kelto maršrutą Kylis-Klaipėda-Kylis arba turint Vidaus reikalų ministro ar jo įgalioto asmens leidimą.

  Atkreipiame dėmesį, kad Lenkijos sienos automobiliams uždarytos. Išimtys taikomos tik krovininiams sunkvežimiams su specialiais leidimais.

   


  BALTARUSIJA

  Galimybės grįžti į Lietuvą per Minsko oro uostą tiek jungiamuoju skrydžiu į Vilnių, tiek atskridus į Minsko oro uostą ir toliau keliaujant antžeminiu keliu link Lietuvos sienos NEBELIEKA nuo 2020-04-03 d. 0.00 val.

  Dėl galimybės keliauti BELAVIA reisais iš Minsko į Vilnių nuo balandžio 4 d. prašome vadovautis BELAVIA Jums teikiama informacija bei sekti atšauktus skrydžius https://en.belavia.by/covid_cancel_flights/

   


   

  Visi grįžusieji iš užsienio į Lietuvą turės privalomai izoliuotis 14 dienų.

   


   

   

   

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  Pagalba Nepalui_2021-06-07.jpg

  Birželio 7 dieną Vyriausybė priėmė sprendimą suteikti humanitarinę pagalbą Nepalui, kenčiančiam nuo stipraus COVID-19 protrūkio.

  Gegužės 10 dieną Nepalas kreipėsi į tarptautinę bendruomenę, prašydamas pagalbos medicinos priemonėmis ir vaistais COVID-19 gydymui. Nuo 2020 metų sausio iki 2021 metų birželio Nepale registruota apie 576 tūkst. susirgimo atvejų ir apie 7,6 tūkst. mirčių.

  Birželio 1 dienos duomenimis, kasdienių susirgimų atvejų 7 dienų vidurkis Nepale siekė virš 5 tūkst. atvejų, mirčių – 108 atvejus.

  Iš Lietuvos sveikatos apsaugos ministerijos tvarkomo valstybės rezervo humanitarinei pagalbai Nepalui bus skirti 5 dirbtinės plaučių ventiliacijos aparatai ir 20 deguonies inhaliatorių, kurių bendra vertė – beveik 50 tūkst. eurų

  Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas, bendradarbiaudamas su Lietuvos ambasada Indijoje,  organizuos humanitarinės pagalbos siuntų nugabenimą.

  Ambasados Darbo Laikas_image.png

  Atsižvelgiant į pandeminę situaciją Indijoje bei judėjimo apribojimus Delyje, Lietuvos Respublikos ambasada Indijos Respublikoje nevykdys konsulinių funkcijų iki 2021-06-14. 

  SVARBI INFORMACIJA.png
  Informacija keliaujantiems Įkelta2020.11.10

  Dėl pasaulyje ir Lietuvoje sparčiai COVID-19 (koronaviruso) infekcijos Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbtas karantinas. Iki 2021 m. kovo 31 d. 24:00 val. Lietuvoje galioja šios karantino sąlygos: Koronstop.lt

  Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja susilaikyti nuo nebūtinų kelionių tiek į užsienį, tiek į Lietuvą.

  Informacija apie apribojimus užsienio valstybėse ir rekomendacijos keliaujantiems į užsienį nuolat atnaujinamos Keliauk.urm.lt

  Užsienio reikalų ministerijos pagalbos telefonas (visą parą)  +370 5 236 2444      |     WhatsApp: +370 6 998 3537     |      el.paštas:     [email protected]     |      Kiti naudingi kontaktai

  Konsulinės naujienos » Lietuviai Indijoje »

  Naujienlaiškio prenumerata