Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Informacija apie izoliaciją asmenų, į Lietuvą grįžusių iš užsienio

Sukurta 2020.03.27 / Atnaujinta 2020.03.27 08:02
  Informacija apie izoliaciją asmenų, į Lietuvą grįžusių iš užsienio
  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  LT 2.jpg

  Kelionių rekomendacijos nuolat atnaujinamos Keliauk.urm.lt      |      Naudingi kontaktai      |     Paveiktų šalių žemėlapis

  Užsienio reikalų ministerijos visą parą budintis telefonas  +370 5 236 2444      |     WhatsApp: +370 6 998 3537     |      el.paštas:     [email protected]

  Vyriausybė priėmė sprendimą atšaukti karantiną nuo 2020 m. birželio 16 d. 24.00 val., tačiau liko galioti paskelbta valstybės lygio ekstremalioji situacija visoje šalyje dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės. Lietuvoje liko galioti trečias (visiškos parengties) civilinės saugos sistemos parengties lygis.

  Su COVID-19 susijusiais galiojančiais ribojimais galite susipažinti čia: https://bit.ly/315fEj9

  Konsulinės naujienos » Lietuviai Indijoje »
  keliones karantino metu.png

  Pateikiame aktualiausią informaciją apie galimybes sugrįžti į Lietuvą, atnaujintą balandžio 2 d.

  LATVIJA / ESTIJA

  BALTARUSIJA

  VOKIETIJA

  URM INFORMACIJA KELIAUJANTIEMS

  DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

  DĖMESIO!

  Lietuvoje nuo 2020 kovo 16 d. 00 val. iki balandžio 13 d. 24 val. yra įvestas karantinas.

  Nuo 2020 m. balandžio 4 d. 00:00 val.  draudžiama į  Lietuvos Respubliką keleiviniais laivais (keltais) gabenti keleivius ir jų lengvuosius asmeninės paskirties automobilius,  išskyrus kelto maršrutą Kylis-Klaipėda-Kylis arba turint Vidaus reikalų ministro ar jo įgalioto asmens leidimą.

  Konsulinės naujienos » Lietuviai Indijoje »
  grįžimas iki kovo 27.png

  Susisiekimo ministerija informuoja, kad iš užsienio šalių norintys grįžti Lietuvos piliečiai dar iki penktadienio, kovo 27 d., galės parvykti specialiai organizuojamais užsakomaisiais skrydžiais. Ministerija ragina visus pageidaujančius grįžti skubiai pasinaudoti šia galimybe. Vėliau specialūs skrydžiai nenumatomi.

  Konsulinės naujienos » Lietuviai Indijoje »

   

   Ar Lietuvai uždarius sienas į šalį visai neskraidys lėktuvai, ar Lietuvos piliečiai gali patekti į Lietuvą po karantino įvedimo?

  Oro transportui Lietuvos sienos nėra uždaromos. Tačiau dauguma oro bendrovių nutraukė skrydžius į Lietuvą arba ketina tai padaryti. Lietuvos piliečiams sugrįžti galimybės kasdien mažėja, tačiau į Lietuvą jie yra įleidžiami.

  Konsulinės naujienos » Lietuviai Indijoje »
  Screenshot_2020-03-19 Naujausia informacija ketinantiems grįžti į Lietuvą karantino laikotarpiu Naujienos.png

  Užsienio reikalų ministerija informuoja, kad:

   Europoje užstrigę keliautojai automobiliais dar gali vykti su keltais: DFDS iš Kylio (Vokietija) uosto į Klaipėdą, Tallink iš Sassnitz (Vokietija) į Rygą ir TT-Line iš Rostoko (Vokietija) bei Travemünde (Vokietija) į Klaipėdą.Taip pat kovo 23 ir 24 dienomis: iš Travemunde į Liepoją su Stena Line.

  Konsulinės naujienos » Lietuviai Indijoje »
  WEB svarbi info.png

  Atkreipiame dėmesį, kad daugeliui oro kompanijų stabdant skrydžius per Europos oro uostus, Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija piliečių grįžimo iš trečiųjų šalių į Lietuvą kryptį rekomenduoja pasirinkti per Turkijos oro uostuos, kadangi pateiktą Vilniaus oro uosto ir Turkish Airlines informaciją iš Stambulo į Vilnių ar Kauną yra vykdomi reguliarūs skrydžiai Turkijos ar kt. avialinijomis iki kovo 22 d. imtinai pagal tvarkaraštį.

  Konsulinės naujienos » Lietuviai Indijoje »

  Naujienlaiškio prenumerata