Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA INDIJOS RESPUBLIKOJE, BANGLADEŠO LIAUDIES RESPUBLIKAI, NEPALO FEDERACINEI DEMOKRATINEI RESPUBLIKAI IR ŠRI LANKOS DEMOKRATINEI SOCIALISTINEI RESPUBLIKAI

Adresas: C-93 Anand Niketan, New Delhi 110021, INDIA

plačiau »

Tel. +91 11 4313 2200
Faksas +91 11 4313 2222
El. paštas
Rodyti nuo iki
Archyvas »
01.jpg

Lapkričio 28 d. Lietuvos Respublikos ambasadoje Indijoje įvyko Rusnės plenero tapybos darbų parodos „Atvirukai iš Rusnės“ atidarymas. Delio meno mylėtojams, vietos verslo atstovams ir ambasados draugams buvo pristatyti dailininkų iš Vokietijos, Lietuvos, Gruzijos, ir Indijos darbai.

Lietuviai Indijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
istoria-642x410.jpg

Spalio 1-6 dienomis Vilniaus universiteto (VU) Istorijos fakulteto archeologai dr. Giedrė Motuzaitė Matuzevičiūtė Keen ir dr. Aleksiejus Luchtanas (projekto vadovas) lankėsi Sherubtse koledže Butano Karalystėje.

Užsienio politika ir diplomatija » Istorinė, kultūros diplomatija »
IMG_2584 (2).jpg

Vasario 7 d. Keraloje būsimiesiems Indijos katalikų kunigams Lietuvos ambasada pristatė Editos Mildažytės filmą „Lietuvos kolumbai“, pasakojantį apie iškilius Lietuvos piliečius, tvirtais ryšiais susiejusius Lietuvą ir Indiją. Tarp jų – ir lietuvį Mikalojų Šostaką (Nicolaus Szostak), daugiau nei du dešimtmečius (1751-1773) vyskupavusį dabartinės Keralos teritorijoje.

Lietuviai Indijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
Simtmecio priemimas Indijoje 10.jpg

Ketvirtadienį, vasario 1 d., Delyje paminėtas Atkurtos Lietuvos šimtmetis.

Renginyje, į kurį susirinko Indijos vyriausybės, įvairių regionų, verslo, kultūros ir žiniasklaidos atstovai, užsienio šalių diplomatai, Indijoje gyvenantys ir dirbantys lietuviai, pristatyta visa puokštė šiuolaikinio lietuviško meno improvizacijų.

Ryškiausiu šventės akcentu tapo tarptautinį pripažinimą pelniusios Jurgos Barilaitės performansas „Būtinoji gintis“.

Istorinė, kultūros diplomatija »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata