Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »

Lietuvos Respublikos ambasada Indijos Respublikoje (toliau – ambasada) skelbia atranką į dvi (2) raštvedžio pareigybes ambasados konsuliniame padalinyje.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Indijoje »
LT 2.jpg

Kelionių rekomendacijos nuolat atnaujinamos Keliauk.urm.lt      |      Naudingi kontaktai

Užsienio reikalų ministerijos visą parą budintis telefonas  +370 5 236 2444      |     WhatsApp: +370 6 998 3537     |      el.paštas:     [email protected]

Lietuvoje nuo 2020 kovo 16 d. 00 val. iki birželio 16 d. 24 val. yra įvestas karantinas.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Indijoje »
1.png

Remiantis Lietuvos Respublikos ir Indijos Respublikos valstybinių institucijų rekomendacijomis „Dėl prevencinių priemonių, susijusių su koronaviruso (COVID-19) plitimu“, Lietuvos Respublikos ambasada Indijos Respublikoje nevykdys konsulinių funkcijų iki 2020-06-15 (imtinai).

Konsulinės naujienos » Lietuviai Indijoje »
keliones karantino metu.png

Pateikiame aktualiausią informaciją apie galimybes sugrįžti į Lietuvą, atnaujintą balandžio 2 d.

LATVIJA / ESTIJA

BALTARUSIJA

VOKIETIJA

URM INFORMACIJA KELIAUJANTIEMS

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

DĖMESIO!

Lietuvoje nuo 2020 kovo 16 d. 00 val. iki balandžio 13 d. 24 val. yra įvestas karantinas.

Nuo 2020 m. balandžio 4 d. 00:00 val.  draudžiama į  Lietuvos Respubliką keleiviniais laivais (keltais) gabenti keleivius ir jų lengvuosius asmeninės paskirties automobilius,  išskyrus kelto maršrutą Kylis-Klaipėda-Kylis arba turint Vidaus reikalų ministro ar jo įgalioto asmens leidimą.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Indijoje »
grįžimas iki kovo 27.png

Susisiekimo ministerija informuoja, kad iš užsienio šalių norintys grįžti Lietuvos piliečiai dar iki penktadienio, kovo 27 d., galės parvykti specialiai organizuojamais užsakomaisiais skrydžiais. Ministerija ragina visus pageidaujančius grįžti skubiai pasinaudoti šia galimybe. Vėliau specialūs skrydžiai nenumatomi.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Indijoje »

 

 Ar Lietuvai uždarius sienas į šalį visai neskraidys lėktuvai, ar Lietuvos piliečiai gali patekti į Lietuvą po karantino įvedimo?

Oro transportui Lietuvos sienos nėra uždaromos. Tačiau dauguma oro bendrovių nutraukė skrydžius į Lietuvą arba ketina tai padaryti. Lietuvos piliečiams sugrįžti galimybės kasdien mažėja, tačiau į Lietuvą jie yra įleidžiami.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Indijoje »
Screenshot_2020-03-19 Naujausia informacija ketinantiems grįžti į Lietuvą karantino laikotarpiu Naujienos.png

Užsienio reikalų ministerija informuoja, kad:

 Europoje užstrigę keliautojai automobiliais dar gali vykti su keltais: DFDS iš Kylio (Vokietija) uosto į Klaipėdą, Tallink iš Sassnitz (Vokietija) į Rygą ir TT-Line iš Rostoko (Vokietija) bei Travemünde (Vokietija) į Klaipėdą.Taip pat kovo 23 ir 24 dienomis: iš Travemunde į Liepoją su Stena Line.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Indijoje »
WEB svarbi info.png

Atkreipiame dėmesį, kad daugeliui oro kompanijų stabdant skrydžius per Europos oro uostus, Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija piliečių grįžimo iš trečiųjų šalių į Lietuvą kryptį rekomenduoja pasirinkti per Turkijos oro uostuos, kadangi pateiktą Vilniaus oro uosto ir Turkish Airlines informaciją iš Stambulo į Vilnių ar Kauną yra vykdomi reguliarūs skrydžiai Turkijos ar kt. avialinijomis iki kovo 22 d. imtinai pagal tvarkaraštį.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Indijoje »

Informuojame, kad piliečių, neturinčių galimybių savarankiškai grįžti į Lietuvą registracija atstovybėse baigiama 2020 m. kovo 17 d. 18:00 val. Lietuvos laiku.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Indijoje »
image 2 LT.png

Informuojame, kad visose Lietuvos Respublikos atstovybėse, pradedama piliečių, neturinčių galimybių savarankiškai grįžti į Lietuvą, registracija. Registracija yra skirta keliaujantiems piliečiams, kurie yra šalyje laikinai, neturi gyvenamojo ploto ir negali išskristi (nebėra jokių skrydžių, ar kitų galimybių parvykti į nuolatinę gyvenamąją vietą Lietuvoje).

Lietuvos piliečiai prašomi nedelsiant susisiekti su jų buvimo šaliai akredituota Lietuvos atstovybe elektroniniu paštu. Visi atstovybių kontaktai randami: https://urm.lt/default/lt/embasycontacts

Lietuvos Respublikos ambasados Indijoje el. pašto adresai: [email protected], [email protected]

 

Konsulinės naujienos » Lietuviai Indijoje »
Svarbi Informacija.png

DĖMESIO. Nuo kovo 13 d. iki balandžio 15 d. suspenduojamas atvykimas į Indiją visiems asmenims, išskyrus turintiems diplomatines, oficialias, darbo, projektines ir tarptautinių organizacijų vizas.

Šiuo metu Indijoje esančių užsieniečių vizos lieka galioti. Dėl vizos pratęsimo ir kitų susijusių klausimų rekomenduojama kreiptis į artimiausią Užsieniečių registracijos biurą (FRRO - Foreigners Regional Registration Office https://indianfrro.gov.in/eservices/home.jsp )

Asmenys, turintys įtikinamą priežastį atvykti į Indiją privalo kreiptis į artimiausią Indijos ambasadą dėl naujų vizų išdavimo. Visi atvykstantys gali būti karantinuojami 14 dienų.

Daugiau informacijos galima rasti šioje nuorodoje: https://boi.gov.in/content/advisory-travel-and-visa-restrictions-related-covid-19-0

Konsulinės naujienos » Lietuviai Indijoje »
1.jpg

Lietuvos Respublikos ambasada Indijoje kviečia Lietuvos Respublikos piliečius, baigusius ne mažiau kaip 2 studijų kursus, arba absolventus, baigusius aukštąsias mokyklas ne vėliau kaip prieš 2 metus iki praktikos pradžios, atlikti praktiką.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Indijoje »
1.jpg

Rugpjūčio 6 d. trijų Baltijos šalių – Lietuvos, Latvijos ir Estijos ambasados Delyje minėjo Baltijos kelio 30-metį.

Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Indijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata