Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Rodyti nuo iki
Archyvas »

Kovo 10 d. Lietuvos Respublikos Seimas priėmė nutarimą, kad referendumas dėl pilietybės išsaugojimo vyks gegužės 12 d. kartu su Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimais. Gegužės 12 d. taip pat vyks referendumas dėl Seimo narių skaičiaus sumažinimo nuo 141 iki 121.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Indijoje »
Baneris.jpg

Informuojame, kad prasidėjo rinkėjų, balsuojančių užsienyje, elektroninė registracija.

Jeigu gyvenate Indijoje arba laikinai atvyksite į šalį 2019 m. gegužės 12 d., Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimų, ir 2019 m. gegužės 26 d., rinkimų į Europos Parlamentą dienomis, kviečiame prisijungti prie rinkėjų, balsuojančių užsienyje, elektroninės registracijos sistemos šiuo adresu https://www.rinkejopuslapis.lt/elektronine-registracija                                                                    

Lietuviai Indijoje »
15.jpg

Neseniai Indijoje lankęsis kunigas Ričardas Doveika, nuvyko ir į netoli Kočio esantį Verapolio miestelį, kurio katedroje, dalyvaujant ambasadoriui Juliui Pranevičiui, laikė šv. Mišias lietuvių kilmės vyskupo Mykolo Šostako atminimui.

Lietuviai Indijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
01.jpg

Lapkričio 28 d. Lietuvos Respublikos ambasadoje Indijoje įvyko Rusnės plenero tapybos darbų parodos „Atvirukai iš Rusnės“ atidarymas. Delio meno mylėtojams, vietos verslo atstovams ir ambasados draugams buvo pristatyti dailininkų iš Vokietijos, Lietuvos, Gruzijos, ir Indijos darbai.

Lietuviai Indijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »

Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija kviečia teikti paraiškas dalyvauti prašymus išduoti vizas priimančių išorės paslaugų teikėjų atrankoje.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonominiai santykiai » Konsulinės naujienos » Lietuviai Indijoje »
Help Kerala jpg.JPG

2016 metų lapkritį Varapužos katedroje (Lady of Mount Carmel and St. Joseph), Keraloje buvo atidengta atminimo plokštė lietuvių kilmės vyskupui Mykolui Šostakui, kuris šioje katedroje tarnavo 22 metus (1751-1773), čia ir buvo palaidotas. Mykolas Šostakas, vietiniams žinomas Florencijaus vardu, taip pat įkūrė vieną iš pirmųjų kunigų seminarijų, taip pat buvo savo parapijiečių didžiai gerbiamas ir vertinamas. Atminimo plokštės Šostakui atidengimo proga Varapužos parapijiečiai vedini savo dvasiškojo tėvo „Father Prasad“ surengė didelę šventę, gausiai dalyvavo šiai progai laikomose mišiose, kurių metu jiems buvo pasakojama apie Mykolo Šostako nuopelnus parapijai, bei Lietuvos ir Indijos ryšius.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Indijoje »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata