Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Briuselyje įteikta Lietuvos diplomatijos žvaigždė

Sukurta 2019.06.27 / Atnaujinta 2019.06.27 10:46
  Briuselyje įteikta Lietuvos diplomatijos žvaigždė

  Birželio 26 dieną Briuselyje Jungtinės Karalystės diplomatas Gilesas Portmanas, nuo 2015 metų vadovavęs Europos Sąjungos (ES) strateginės komunikacijos grupei Rytams „East StratCom“, buvo apdovanotas Lietuvos diplomatijos žvaigžde. Ši strateginės komunikacijos grupė, veikianti Europos išorinių santykių veiksmų tarnyboje (EIVT), yra vienintelis ES institucinis atsakas į organizuotas Rusijos dezinformacijos kampanijas, nukreiptas prieš ES institucijas ir valstybes nares.

  „ES kovos su dezinformacija  pastangos per ketverius metus nuėjo neįtikėtinai ilgą kelią nuo klausimo „kam to reikia“ iki beveik vienbalsio ES šalių sutarimo, kad tik vieningai veikdami esame atsparūs dezinformacijai ir hibridinėms grėsmėms“, – įteikdamas apdovanojimą sakė užsienio reikalų viceministras Albinas Zananavičius.

  Gilesas Portmanas apdovanojamas už aktyvią paramą steigiant ir stiprinant EIVT strateginės komunikacijos grupę Rytams, kryptingą vadovavimą 2015-2019 metais bei asmeninį indėlį stiprinant supratimą apie Rusijos Federacijos grėsmę keliamą Europos Sąjungos demokratijai ir visos Europos stabilumui.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  044 Diplomatijos zvaigzde.JPG

  Spalio 15 dieną diplomatui Juozui Budraičiui buvo įteiktas Lietuvos užsienio reikalų ministerijos garbės ženklas „Lietuvos diplomatijos žvaigždė“.  

  Ministerijos naujienos »
  2020 07 27 papandreou Dipomacy Star 3.png

  Liepos 27 dieną Lietuvos ambasadorius Graikijoje Rolandas Kačinskas žinomam Graikijos politikui George Andrea Papandreou įteikė Užsienio reikalų ministerijos garbės ženklą „Lietuvos diplomatijos žvaigždė“. Ministras Linas Linkevičius šį apdovanojimą skyrė už paramą Lietuvai kelyje į Europos Sąjungą (ES) bei Graikijos ir Lietuvos ryšių stiprinimą.

  Dvišaliai santykiai »