Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Artimiausi renginiai

Naujienos Spausdinti RSS

Lietuvos ambasadorė V. Motulaitė dalyvavo tarptautinėje Baltijos ir Šiaurės šalių studijų konferencijoje

Sukurta 2021.05.27 / Atnaujinta 2021.05.27 15:51
    Lietuvos ambasadorė V. Motulaitė dalyvavo tarptautinėje Baltijos ir Šiaurės šalių studijų konferencijoje

    Gegužės 27 dieną Lietuvos ambasadorė Rumunijoje ir Bulgarijos Respublikai Violeta Motulaitė dalyvavo Rumunijos Baltijos ir Šiaurės šalių studijų asociacijos surengtoje dviejų dienų konferencijoje „Daugiakultūriškumas, daugiakalbystė ir kultūrinė diplomatija Skandinavijos ir Baltijos jūros regione“.

    Konferencijos atidarymo kalboje ambasadorė V. Motulaitė atkreipė dėmesį, kad šiuolaikiniame globaliame pasaulyje, stiprėjant nacionalizmo apraiškoms, pasaulį antrus metus sukausčius pandemijai, konferencijos tema yra kaip niekada aktuali, o kultūrinės diplomatijos reikšmė išauga. „XVIII-oje Lietuvos Respublikos Vyriausybės veiklos programoje kultūrinė diplomatija įvardijama kaip efektyviausias įrankis perduodant žinią apie Lietuvą pasauliui ir užsienio lietuviams“,- minėjo ambasadorė V. Motulaitė.

    Dvyliktą kartą vykstanti tarptautinė konferencija yra tradicinis, kasmetinis renginys, kurį remia Lietuvos ambasada Rumunijoje ir Bulgarijos Respublikai. Ambasadorė V. Motulaitė nuo 2020-ųjų metų yra Rumunijos Baltijos ir Šiaurės šalių studijų asociacijos garbės prezidentė.