Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
VB Logo LT.JPG

Lietuvos Respublikos ambasada Indijoje kviečia teikti vystomojo bendradarbiavimo projekto paraiškas Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programai įgyvendinti 2021 metais.

Užsienio politika ir diplomatija »
Ambasados Darbo Laikas_image.png

Atsižvelgiant į pandeminę situaciją Indijoje bei judėjimo apribojimus Delyje, Lietuvos Respublikos ambasada Indijos Respublikoje nevykdys konsulinių funkcijų iki 2021-05-17. 

3.jpg

Kovo 11-ąją per Indijos visuomeninę televiziją buvo transliuojamas Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen ir Indijos pasaulio šachmatų čempiono Višvanatano Anando (Vishwanathan Anand) pokalbis.

Lietuviai Indijoje » Istorinė, kultūros diplomatija » Indijos žiniasklaida apie Lietuvą »
eimin_1.jpg

Indijos išorės reikalų ministerijos ir Indijos pramonės konfederacijos organizuotame Šiaurės ir Baltijos šalių bei Indijos institucijų ir verslo atstovų susitikime buvo pristatyti Lietuvos finansinių technologijų (FinTech) sektoriaus pasiekimai ir plėtros galimybės.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonominiai santykiai »
SVARBI INFORMACIJA.png
Informacija keliaujantiems Įkelta2020.11.10

Dėl pasaulyje ir Lietuvoje sparčiai COVID-19 (koronaviruso) infekcijos Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbtas karantinas. Iki 2021 m. kovo 31 d. 24:00 val. Lietuvoje galioja šios karantino sąlygos: Koronstop.lt

Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja susilaikyti nuo nebūtinų kelionių tiek į užsienį, tiek į Lietuvą.

Informacija apie apribojimus užsienio valstybėse ir rekomendacijos keliaujantiems į užsienį nuolat atnaujinamos Keliauk.urm.lt

Užsienio reikalų ministerijos pagalbos telefonas (visą parą)  +370 5 236 2444      |     WhatsApp: +370 6 998 3537     |      el.paštas:     [email protected]     |      Kiti naudingi kontaktai

Konsulinės naujienos » Lietuviai Indijoje »
www urm didelis 1.jpg

Rinkėjus, užsiregistravusius balsuoti paštu Indijoje ir Šri Lankoje, balsavimo dokumentai jau pasiekė arba netrukus pasieks. Užpildę juos prašome ne vėliau kaip spalio 11 d. išsiųsti į Lietuvos ambasadą Indijoje.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Indijoje »
svetainei.jpg

Jei dar neužsiregistravote balsuoti užsienyje 2020 m. spalio 11 d. vyksiančiuose Lietuvos Respublikos Seimo rinkimuose, kviečiame prisijungti prie tūkstančių tai jau padariusių lietuvių!

Konsulinės naujienos » Lietuviai Indijoje »
692200-751851-1287x836.jpg

Tradicija išlaikyta – Rusnėje įteiktas Lietuvos ir Indijos draugystės apdovanojimas. Šiemet juo pagerbtas mokytojas, visuomenininkams  Vytautas Toleikis, kurio dėka plačiai tapo žinoma, kad vienu artimiausiu Indijos nacionalinio išsivadavimo didvyrio Mahatmos Gandžio draugų buvo Mažojoje Lietuvoje gimęs ir augęs žydas Hermannas Kallenbachas.

Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Indijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »

Lietuvos Respublikos ambasada Indijos Respublikoje (toliau – ambasada) skelbia atranką į dvi (2) raštvedžio pareigybes ambasados konsuliniame padalinyje.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Indijoje »
Foto LT-BT1 PR.jpg

2020 m. gegužės 27 d.

Gegužės 27 d. Lietuvos Respublikos ambasadorius Indijoje Julius Pranevičius pasirašė susitarimą su Butano nevyriausybine organizacija “Zamin Friends Forever” dėl paramos skyrimo veido kaukių gamybai. Projektu Lietuva prisidės prie kitų Europos šalių remiant Butano Karalystės pastangas kontroliuoti Covid-19 plitimą šalyje.

Užsienio politika ir diplomatija »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata