Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Kviečiame registruotis balsuoti užsienyje 2020 m. spalio 11 d. vyksiančiuose Lietuvos Respublikos Seimo rinkimuose

Sukurta 2020.08.31 / Atnaujinta 2020.08.31 11:49
  Kviečiame registruotis balsuoti užsienyje 2020 m. spalio 11 d. vyksiančiuose Lietuvos Respublikos Seimo rinkimuose

  Jei dar neužsiregistravote balsuoti užsienyje 2020 m. spalio 11 d. vyksiančiuose Lietuvos Respublikos Seimo rinkimuose, kviečiame prisijungti prie tūkstančių tai jau padariusių lietuvių!

  Elektroninė užsienyje balsuojančių rinkėjų registracija https://www.rinkejopuslapis.lt/rinkeju-balsuojanciu-uzsienyje-elektronine-registracija

  Visi rinkėjai, pageidaujantys balsuoti užsienyje, turi užpildyti registracijos formą, nepriklausomai nuo to, ar jie nuolat gyvena užsienyje ir jau buvo įtraukti į užsienyje balsuojančių rinkėjų sąrašus praėjusiuose rinkimuose ar referendumuose, ar užsienyje balsuos pirmąjį kartą.

  Atkreipiame dėmesį, kad norinčių balsuoti Indijoje, Nepale, Šri Lankoje ir Bangladeše registracija baigiasi 2020 m. rugsėjo 21 d.

  Atsižvelgiant į COVID-19 situaciją Indijoje ir keliavimo apribojimus rekomenduojame registruotis balsavimui paštu.

  Aktualią informaciją apie balsavimą užsienyje ir atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite https://www.urm.lt/rinkimai2020

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  www urm didelis 1.jpg

  Rinkėjus, užsiregistravusius balsuoti paštu Indijoje ir Šri Lankoje, balsavimo dokumentai jau pasiekė arba netrukus pasieks. Užpildę juos prašome ne vėliau kaip spalio 11 d. išsiųsti į Lietuvos ambasadą Indijoje.

  Konsulinės naujienos » Lietuviai Indijoje »

  Naujienlaiškio prenumerata