*alt_site_homepage_image*
lt
en

Naujienos

RSS

2011 m. rugsėjo 6 d. vakare Lietuvos ambasada Indijoje surengė Naujajame Delyje viešinčių Lietuvos muzikantų koncertą

 

2011 m. rugsėjo 6 d. vakare Lietuvos ambasada  Indijoje surengė Naujajame Delyje viešinčių Lietuvos muzikantų koncertą. Ambasados draugams ir Delio lietuviams kameriniame vakare ambasadoriaus rezidencijoje dainavo Vaida Genytė, Povilas Meškėla, grojo kanklių duetas „Kantelė“. Lietuvos atlikėjai svečiams pristatė žinomas vakarų klasikos ir lietuviškas melodijas. Indijos Užsienio reikalų ministerijos pareigūnai, politikai, žinomi verslininkai žavėjosi ne tik lietuviškomis melodijomis, bet ir talentingais atlikėjais, o taip pat puikiai modernioje aplinkoje skambančiu tautiniu instrumentu kanklėmis. Svečiai pabrėžė, kad būtina dažniau pristatyti Indijoje Lietuvos meną ir muziką.