*alt_site_homepage_image*
lt
en

Naujienos

RSS

AMBASADORIUS L.TALAT-KELPŠA SUSITIKO SU INDIJOS PARLAMENTO ŽEMŲJŲ RŪMŲ PIRMININKE

Trečiadienį, rugpjūčio 21 d., Lietuvos ambasadorius Indijoje Laimonas Talat-Kelpša susitiko su Indijos parlamento Žemųjų rūmų (Lok Sabha) pirmininke Meira Kumar.

Susitikime aptarti Lietuvos ir Indijos dvišaliai santykiai, galimi bendradarbiavimo projektai.

Ambasadorius L.Talat-Kelpša perdavė M.Kumar Seimo Pirmininko Vydo Gedvilo sveikinimą Indijos Nepriklausomybės dienos proga.

Indijos parlamento Žemųjų rūmų pirmininkei taip pat padovanota Editos Mildažytės knyga „Pasimatymas su Lietuva“.