AMBASADORIUS L.TALAT-KELPŠA SUSITIKO SU INDIJOS PARLAMENTO ŽEMŲJŲ RŪMŲ PIRMININKE
Trečiadienį, rugpjūčio 21 d., Lietuvos ambasadorius Indijoje Laimonas Talat-Kelpša susitiko su Indijos parlamento Žemųjų rūmų (Lok Sabha) pirmininke Meira Kumar.
Susitikime aptarti Lietuvos ir Indijos dvišaliai santykiai, galimi bendradarbiavimo projektai.
Ambasadorius L.Talat-Kelpša perdavė M.Kumar Seimo Pirmininko Vydo Gedvilo sveikinimą Indijos Nepriklausomybės dienos proga.
Indijos parlamento Žemųjų rūmų pirmininkei taip pat padovanota Editos Mildažytės knyga „Pasimatymas su Lietuva“.