LIETUVOJE LANKYSIS INDIJOS UŽSIENIO REIKALŲ VALSTYBĖS MINISTRĖ
Lietuvoje kovo 29-31 dienomis lankysis Indijos užsienio reikalų valstybės ministrė Preneet Kaur.
Oficialaus vizito metu planuojami susitikimai su Lietuvos Prezidente Dalia Grybauskaite, Seimo Pirmininke Irena Degutiene, ministru pirmininku Andriumi Kubiliumi, užsienio reikalų ministru Audroniumi Ažubaliu, finansų ministre Ingrida Šimonyte ir Seimo nariais.
Susitikimuose su Lietuvos pareigūnais ketinama aptarti dvišalius santykius, bendradarbiavimą ekonomikos, kultūros ir švietimo srityse, svarbiausius procesus Europoje ir Azijoje, bendradarbiavimą tarptautiniu mastu, globalias aktualijas.
P.Kaur vizito Lietuvoje metu taip pat planuojami pasirašyti du susitarimai: dvišalė investicijų skatinimo ir apsaugos sutartis bei Vilniaus Gedimino technikos universiteto ir Pandžabo technikos koledžo tarpusavio supratimo memorandumas.
Šis vizitas – jau ketvirtasis Indijos užsienio reikalų valstybės ministro vizitas Lietuvoje. Jo programoje numatytas ir P.Kaur apsilankymas Vilniaus ir Mykolo Romerio universitetuose, Indijos vizų išdavimo centre.