*alt_site_homepage_image*
lt
en

Naujienos

RSS

LIETUVOS- NEPALO KINO FESTIVALIS

Nepalo sostinėje Katmandu 2011 m. gegužės 13- 15 dienomis vyksta pirmasis Lietuvos- Nepalo kino festivalis, surengtas Lietuvos ambasadai Indijoje bendradarbiaujant su Nepalo Pavilion kompanija (Nepal Pavilion Company).

Festivalio programoje bus rodoma po penkis abiejų šalių režisierių meninius ir dokumentinius filmus. Lietuvišką programą pristato bei kultūrines dirbtuves veda kino festivalių organizatorius, kino režisierius Artūras Jevdokimovas. Festivalio metu rodomi du dokumentiniai filmai: A. Matelio “Prieš parskrendant į žemę”, A. Stonio ir A. Matelio “Skrydis per Lietuvą arba 510 sekundžių tylos” ir trys jaunųjų kino menininkų filmai: K. Buožytės “Kolekcionierė”, T. Donelos “Atsisveikinimas” ir K. Vildžiūno “Aš esi tu”. Festivalį atidarė lietuvių režisieriaus R. Banionio filmas „Vaikai iš Amerikos viešbučio“.

Kino festivalio renginiuose dalyvauja Lietuvos Respublikos ambasadorius Indijoje Petras Šimeliūnas. Vizito metu ambasadorius taip pat susitiko su Nepalo parlamento ir vyriausybės nariais.