PIRMASIS LIETUVIŲ BENDRUOMENĖS SUSIRINKIMAS ŠIAIS METAIS
Kovo 18 d. Delyje vyko pirmasis šiais metais lietuvių bendruomenės susirinkimas. 2010 m. pradėtos kurti bendruomenės nariai aptarė šių metų planus, pasidalino idėjomis, kaip efektyviau organizuoti veiklą ir įtraukti naujus narius iš visos Indijos. Susirinkusius Delio lietuvius atvyko pasveikinti ambasadorius Petras Šimeliūnas. Ta pačia proga lietuviai atšventė ir savaitgalį nuaidėjusią indišką šventę - Holi.