*alt_site_homepage_image*
lt
en

Naujienos

RSS

VASARIO 16-osios ŠVENTĖ INDIJOJE

Lietuvos ambasada Indijoje Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga ambasadoriaus rezidencijoje surengė priėmimą, į kurį pirmą kartą nuo ambasados atidarymo 2008 metais buvo pakviesti Indijai akredituoto diplomatinio korpuso bei tarptautinių organizacijų nariai.

Renginyje dalyvavo Indijos užsienio reikalų valstybės ministrė Preneet Kaur, šalies kultūros veikėjai, verslo atstovai ir Delyje gyvenantys lietuviai.

Vasario 16-osios proga buvo atidaryta Lietuvos tapytojų Sauliaus Kruopio ir Skaidrės Butnoriūtės darbų paroda „Gyvenimas kartu“. Pirmą kartą Indijoje pristatyti lietuviškos tapybos darbai sulaukė dėmesio ir buvo puikiai įvertinti renginio svečių.